RD a komerční objekt, Zábřeh na Moravě, Ev.č.: 20200101

Cenainfo v RK
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaZábřeh
OkresŠumperk
Plocha užitná278 m²
Plocha nebytových prostor381 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB61 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
zobraz vybavení

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji nemovitost, která zahrnuje rodinný dům a prostory pro komerční využití.

Soubor těchto nemovitostí nabízí kupujícímu velmi zajímavou investiční příležitost.

Rodinný dům
Nadstandartní rodinný dům má celkem 2 NP + podkroví. V 1. NP jsou prostory se samostatným vchodem, které lze využít jako kanceláře nebo k bydlení, a to jak pro vlastní činnost, tak i k pronajímání.
Do obytného prostoru v 2. NP je samostatný přístup z ulice. Obytná část v tomto patře nabízí celkem 3 pokoje a prostorný obývací pokoj s kuchňským koutem. V pokojích jsou vestavěné skříně vyrobené na míru. Z obývacího pokoje je vstup přímo na terasu, kde je letní kuchyň v nerezovém provedení i s grilem a také solární sprcha. Povrchová úprava terasy je provedena tak, aby zde mohl být dobudován bazén (zatížení až 22t). Terasa poskytuje soukromí, díky vyšším zídkám po obvodu. Dále je zde samostatná toaleta, koupelna s vanou a sprchovým koutem a technická místnost. Z chodby vede schodiště do podkroví, kde je nyní jeden velký prostor s laminátovou podlahou. Je zde také připravený vývod na vodu a odpady. V celém domě je v místnostech LED osvětlení.
Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, v části domu je podlahové vytápění (obývací pokoj s kuchyní, koupelna, toaleta).
RD je nově postavený, kolaudace proběhla v roce 2012.

Komerční prostor
V přízemní budově se nachází velké prostory o rozloze 381m2, které v současné době slouží ke komerčním účelům. Tyto prostory lze využít pro vlastní činnost nebo je pronajímat. Jsou zde 2 kanceláře se sociálním zařízením, prostorná prodejní plocha, garáž a skladovací prostor. K prostorům náleží rozlehlá parkovací plocha před budovou.
Podkrovní část komerčního prostoru nabízí další investiční příležitost. Po provedení určitých úprav lze přebudovat např. na bytové jednotky. Velikost tohoto prostoru je cca 400m2.

Tyto komerční prostory mohou být využity pro kanceláře, callcentrum, autoservis, ke skladování zboží, pro výrobu zboží apod.

Město Zábřeh na Moravě má cca 13.000 obyvatel, je zde veškerá občanská vybavenost.

S financováním Vám rádi pomůžeme.

V případě zájmu si domluvte prohlídku s makléřem.

Makléře můžete kontaktovat na čísle 608 96 96 70

Soubory ke stažení

0020050120110070060150160171NP0012NP001KOM001

Kontaktujte makléře

Bc. Aneta Hofmanová, DiS.

Bc. Aneta Hofmanová, DiS.
+420 608 969 670
[email protected]